Golden Tulip Ampt van Nijkerk
Welkom bij het Golden Tulip Ampt van Nijkerk Hotel
Prachtig gelegen op de Veluwe, net ten noorden van Amersfoort, is het Golden Tulip Ampt van Nijkerk een modern 4-sterren hotel met uitgebreide zakelijke faciliteiten. Wij bieden 110 kamers en suites, een restaurant, een bar, een verwarmd overdekt zwembad, een spa en vergaderzalen. De inrichting is sober en eigentijds en biedt een elegante en verfijnde sfeer.
U kunt ontspannen in ons wellness-centrum met een sauna en Turks bad, genieten van het zwemmen in het grote zwembad, of gewoon ontspannen met een drankje in onze gezellige tuin-patio.
U heeft toegang tot het gratis WiFi netwerk en het hotel beschikt over ruime gratis parkeergelegenheid op hetzelfde terrein inclusief oplaadpunten voor elektrische auto’s.
Het Golden Tulip Ampt van Nijkerk is de perfecte uitvalsbasis om de omgeving te ontdekken. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder meer het Museum Kröller-Müller, het Dolfinarium in Harderwijk of Dierenpark Amersfoort.
Als u op zoek bent naar een hotel in Nijkerk verzekert het Golden Tulip Ampt Van Nijkerk Hotel u van een aangenaam verblijf tegen een goede prijs.